2. strana

Magnet 3Pagen Sandále "Klára" šedá 40

Lehké, vzdušné a měkké jako nubuková kůže: Vaše nové letní sandále s květinovými knoflíky - 3 pásky na suchý zip dokonale padno a dobře sedí. Pružný klínek příjemně tlumí nárazy, výška 4 cm.

Více info Cena
Krásné dámské nazouváky zlaté bez podpatku

VELIKOSTDÉLKA STÉLKY3522,5 cm3623,5 cm3724 cm3824,5 cm3925 cm4026 cm4126,5 cm*tato tabulka představuje přibližné hodnoty

Více info Cena
Magnet 3Pagen Mokasíny "Sana" černá 38

Elegantní semišové mokasíny se sametovým vzhledem a elastickými vsadkami na obou stranách pro nošení bez otlaků. Úžasně měkké, nádherně pohodlné a snadno se oblékají. Klínek cca 1,5 cm.

Více info Cena
Nike W Air Max 98-7 bílé AH6799-114-7

Nike Air Max 98 má designové linie OG, které byly inspirovány stěnami Grand Canyonu, zatímco svršku dodává záblesky svěží barvy. Plynulý, strukturovaný vzhled a celoplošné odpružení Nike Air vás oddělí od batohu. Přírodní kořeny Původní design z roku '98 má špičkovou mohutnou siluetu, komplexní systém šněrování a design inspirovaný venkovním prostředím, který napodobuje vodní proudění Grand Canyonu. Vkusně na Trend Over-branding značky OG je vkusný a vychází z několika log Swooshes, „AIR“ a Air Max. Velmi pohodlné Plně dlouhá jednotka Max Air, která byla původně navržena pro výkonnostní běh, nabízí citlivé odpružení. Detaily produktu Pěnová mezipodešev poskytuje plyšové odpružení Pata vytáhněte záložku Gumová podešev Země / Region původu: Vietnam Nike Air Max 98 je plně funkční pro rok 2018 a můžeme říci, že humbuk kolem této tenisky se zvyšuje s každým odhalením nové barvy. Zatímco model 98 rozhodně není tak proslulý jako uznávané „vlajkové“ modely, jako je Air Max 97, fanoušci bubliny na tuto botu vzpomínají laskavě - a mainstream právě teď naskočil na vlak. Zde je seznam deseti věcí, které byste měli vědět o botě „it“ Air Max roku 2018, jedné z nejvíce podceňovaných tenisk v odpruženém odkazu Nike. V počátcích se AM 98 uvolňuje do něčeho méně než ohromující pozitivity. Společnost Nike byla tímto způsobem obětí vlastního obrovského úspěchu. Vydání AM z minulého roku, chválená 97, bylo vše, o čem mohl kdokoli mluvit, od Milána po NYC. Výsledkem bylo, že 98 byl uvítán s málo více než „eh“ reakcemi a skladoval police. Dnes se jedná o ekvivalent přímého poklesu, který se Nike zdá být dobrý při vydání.

Více info Cena
Dr. Martens Vegan 1460 Pascal-3 Multicolor DM26224029-3

The 1460 is the original Dr. Martens boot. Its instantly recognizable DNA looks like this: 8 eyes, classic Dr. Martens Smooth leather, grooved sides, a heel-loop, yellow stitching, and a comfortable, air-cushioned sole. Original 8-eye boot Constructed on the iconic and comfortable Dr. Martens air-cushioned sole Built to last with a durable Goodyear welt Use our Wonder Balsam to keep your boots clean, protect the leather, and keep it soft and supple Upper: 100% Leather Lining: 75% Textile, 25% Leather Sole: 100% PVC Material Durable and famously stiff to start, our Smooth Leather can be polished to a dapper shine or artfully scuffed-up depending on your preference. Care Instructions Clean away dirt using a damp cloth and allow to dry, then apply Dr.Martens Wonder Balsam, Neutral or coloured wax polish as appropriate, using a Dr.Martens shoe brush, (Neutral can be applied to all colours). Allow to dry, then buff vigorously to desired shine using a second clean Dr.Martens shoe brush. (We advise to use 2 brushes per colour, one to add the polish and the second, clean dry brush, to buff up the leather for the best results). Construction This is a Goodyear-welted product. The upper and sole are heat-sealed and sewn together, not merely glued like many footwear constructions. Dr. Martens’ appeal to people who have their own individual style but share a united spirit – authentic characters who stand for something. People who possess a proud sense of self- expression. People who are different. On a stylistic level, Dr. Martens’ simple silhouettes allows their wearers to adopt the boots and shoes as part of their own individual and very distinctive style; on a practical level, their famous durability and comfort make them ideal for the unforgiving world of gigs and street fashion; and then finally on an emotional level, they are a badge of attitude and empowerment. However, it wasn’t always this way: Dr. Martens were originally a modest work-wear boot that was even sold as a gardening shoe at one stage. So, how did this utilitarian boot transform into one of the most culturally relevant brands of the modern era?

Více info Cena

Nejhledanější